Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop
NAS uređaji

HP - NET HP COMPATIBLE F24-J9151A SM 10G SFP+ Transceiver 1310nm

Šifra:
KT-HPJ9151CF24
Besplatna dostava:
ne
Garancija:
5 godine
Web cena:
MP 12.400 din
11.349 din
Podeli na:
Specifikacija
OpisNET HP COMPATIBLE F24-J9151A SM 10G SFP+ Transceiver 1310nm Single Mode
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.