Philips - 24.5 inča 25M2N3200U/00 FHD 1920x1080 Fast IPS 310 Hz Gaming monitor
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 450 nita |
| Odziv | 1ms, 0.3ms (Smart MBR) |
| Vertikalno osvežavanje | 310Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2829 mm x 0.2802 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Haze 25%, Low Blue Light, Delta E < 2, Shadow boost, EasyRead, VESA Display HDR 400, 3H, HDCP, 91% of DCI-P3, 91% AdobeRGB, 123%(sRGB), 100% NTSC |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Tamno siva |
| Širina | 557mm |
| Dubina | 239mm |
| Visina | 508mm |
| Masa | 5.03kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Philips |
| Model | Philips - 24.5 inča 25M2N3200U/00 FHD 1920x1080 Fast IPS 310 Hz Gaming monitor |
| Naziv i vrsta robe | Monitori |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |