MSI - 32 inča MPG 321CURX QD-OLED, 4K UHD 3840x2160 QD OLED 240 Hz G-Sync zakrivljeni gaming monitor
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | QD OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Pozadinsko osvetljenje | Samoemitujući (OLED) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 0.03ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.1814mm x 0.1814mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Revizija | 3rd Gen QD-OLED |
| Ostalo | 99% of DCI-P3, Anti-reflection, 97% AdobeRGB, 138% sRGB, 10-bit color, Less Blue Light |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 1x USB tip C, 2x USB 2.0 (Tip A), 1x USB 2.0 (Tip B) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Podržane tehnologije | AI Vision, OLED Care 2.0 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 714mm |
| Dubina | 123mm (bez postolja), 318mm (sa postoljem) |
| Visina | 423mm (bez postolja), 473mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Naponski kabl, 1x USB-B u USB-A kabl, Set šrafova, DisplayPort kabl (1.4a), Vodič za brzo podešavanje, HDMI kabl (2.1) |
| Masa | 8.4kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Proizvođač | MSI |
| Model | MSI - 32 inča MPG 321CURX QD-OLED, 4K UHD 3840x2160 QD OLED 240 Hz G-Sync zakrivljeni gaming monitor |
| Naziv i vrsta robe | Monitori |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |