SAPPHIRE - AMD Radeon RX 9070 16GB 256bit NITRO+ RX 9070 GAMING OC 16GB (11349-01-20G) grafička karta
| Grafički procesor | |
| Proizvođač čipa | AMD |
| Grafika | AMD Radeon |
| Model | RX 9070 |
| Grafički čip | AMD RDNA 4 |
| Broj unificiranih procesora | 3584 |
| Radni takt | 2.210MHz (2.700MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Takt memorije | 20Gbps |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 2.1a |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 3x8pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | Axial-tech Fan Design, Two-Ball Bearing, Metal Backplate, AeroCurve Fan Blade, Integrated Cooling Module, High TG Copper PCB, Optimized Composite Heatpipes |
| Podržane tehnologije | ARGB osvetljenje, Precision fan control, Intelligent Fan Control, NITRO Quick Connect system, NITRO Free Flow, Tri-X Cooling Technology, Nitro Glow, STEALTH Hidden Power Cable, TriXX Boost, FrameDefense, External RGB LED MB Synchronization |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 330.8mm x 128.5mm x 65.68mm |
| Format | Pun format |
| Pakovanje | L-Shape Support Bracket, 3pin 5V ARGB Cable, Magnetic Backplate, 12V-2x6(H++) to PCI Express 3x8-pin power adapter |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Proizvođač | SAPPHIRE |
| Model | SAPPHIRE - AMD Radeon RX 9070 16GB 256bit NITRO+ RX 9070 GAMING OC 16GB (11349-01-20G) grafička karta |
| Naziv i vrsta robe | Grafičke karte |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |