Acer - Aspire Lite 15 15.6 inča FHD, Ryzen 5 7430U, 8GB, 512GB SSD (AL15-49P-R0BZ)
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | Acer ComfyView, LED Backlit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | 7430U |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 2.3 GHz (4.3 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB L3 cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 16GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | PCIe NVMe |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon Graphics |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 53Whr |
| Ostalo | Trajanje baterije do 10 sati |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 360.66mm x 234.8mm x 16.95mm |
| Masa | 1.45kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Light Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
| Proizvođač | Acer |
| Model | Acer - Aspire Lite 15 15.6 inča FHD, Ryzen 5 7430U, 8GB, 512GB SSD (AL15-49P-R0BZ) |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |