Brother - DCP-L1630W Laserski multifunkcijski štampač (USB+wireless) (DCPL1630WYJ1)
| Štampa | |
| Tip | Multifunkcijski laser |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir |
| Format | A4, A5, Folio, Letter, Legal, Executive, A5 (Long Edge), 16K |
| Sistem štampe | KYOCERA Laser |
| Rezolucija štampe | 2.400 x 600 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| Brzina monohromatske štampe | 20ppm (A4) |
| Vreme štampe prve strane | 10 sekundi |
| Skeniranje | |
| Senzor | CIS |
| Format | A4 |
| Rezolucija skeniranja | 600 x 600 dpi, Poboljšano: do 19.200 x 19.200 dpi |
| Kopiranje | |
| Rezolucija kopiranja | 600 x 600 dpi |
| Brzina kopiranja monohromatski | 20ppm |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Wi-Fi, Ethernet, Wi-Fi Direct |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 1.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 1.500 strana |
| Toner/Mastilo | TN119 |
| Ostalo | |
| Displej | 2-linijski LCD |
| Memorija | 128MB |
| Kapacitet fioke | 150 listova |
| Podržana debljina papira | 65g/m2 - 105g/m2 |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija 64/128bit, SNMPv3, WPA2-PSK, WPA3-SAE (AES), SSL/TLS, SMTP-AUTH |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 385mm x 340mm x 255mm |
| Težina | 7.3kg |
| Boja | Siva |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Brother |
| Model | Brother - DCP-L1630W Laserski multifunkcijski štampač (USB+wireless) (DCPL1630WYJ1) |
| Naziv i vrsta robe | Štampači |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |