Dahua - DH-SD6CE245U-HNI 2MP 45x Starlight IR PTZ IP kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | Starvis CMOS |
| Optički zum | 45x |
| Digitalni zum | 16x |
| Uglovi snimanja | 70.3°~1.8° horizontalni |
| Osvetljenje | 0.005Lux/F1.6 (u boji), 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo), 0 Lux/F1.6 (IR on) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.95mm~177.7mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6~F4.95 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF) |
| Frame rate | D1/CIF(1 ~ 25/30fps), 1080P/1.3M/720P(1 ~ 50/60fps), 1080P/720P/D1/CIF (25/30fps) |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Audio | |
| Podržani audio formati | G.726, G.711a, G.711Mu, G.729, MPEG2-L2, AAC, G.722 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10Base-T/100Base-TX) |
| Protokoli | IPv4, UDP, ICMP, RTSP, RTP, IPv6, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, IGMP, SNMP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1x, UPnp, TCP/IP, SSL |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | BLC, HLC, Detekcija pokreta, Smart IR, WDR, privacy masking, EIS, Maksimalni domet IR 250m |
| Memorija | |
| RAM | 512MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67, IK10 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 337.4mm x 209mm |
| Masa | 5.8kg |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - DH-SD6CE245U-HNI 2MP 45x Starlight IR PTZ IP kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |