Dahua - H2A 2MP Indoor Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/3.2 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 79° horizontalni, 43° vertikalni, 94° dijagonalni |
| Osvetljenje | 1 (IR LED), Infra-crveno (IR) osvetljenje 10m, Infra-crveno (IR) osvetljenje 15m |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1920 × 1080 |
| Frame rate | 1920 × 1080 @25 fps, 25fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b/g/n 2.4–2.4835 GHz, 2.4 G |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Detekcija zvuka, DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, Dvosmerni glasovni pozivi, Dan/noć (ICR)/Color/B/W |
| Mreža | DMSS, iOS; Android |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ77.8mm x 108.1mm |
| Masa | 204.2g |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | Operativna temperatura -10°C do +45°C, Type-C power supply, Plastika, 5 VDC, 1A |
| Tip kućišta | PT |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - H2A 2MP Indoor Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |