Dahua - H3D-3F 3+3MP Indoor Wi-Fi Dual-Lens Pan & Tilt kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 3 x 3 MP |
| Veličina | 1/3.2 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 79° horizontalni, 43° vertikalni, 94° dijagonalni |
| Osvetljenje | 2 IR LED, Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 30m, Warm Light osvetljenje 30m, Warm light |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2304 (H) × 1296 (V) |
| Frame rate | 2304 × 1296@15 fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Detekcija ljudskog oblika, Image Rotation, Detekcija kućnog ljubimca, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, Abnormal sound alarm, Privacy Mode |
| Mreža | DMSS, iOS; Android |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ80.9 mm × 125.7mm |
| Masa | 233g |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | Operativna temperatura -10°C do +45°C, Type-C power supply, Plastika, 5 VDC |
| Tip kućišta | Dual-Lens, PT |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - H3D-3F 3+3MP Indoor Wi-Fi Dual-Lens Pan & Tilt kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |