Hi10 X2 10.1 inča (Core I3-10100Y, 8GB, 256GB SSD, Win 11 Home) tablet
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 10.1 inč |
| Rezolucija ekrana | 1.280 x 800 |
| Format rezolucije | HD |
| Tip ekrana | IPS LCD |
| Tip panela | IPS |
| Odnos stranica | 16:10 |
| Osvetljenje | 270 nita |
| Ostalo | Touch screen |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core i3-10100Y |
| Broj jezgara | 6 (4 + 2) |
| Radni takt procesora | 1.30GHz (3.90GHz Intel® Max Turbo Frequency) |
| Grafički procesor | Intel UHD Graphics |
| Memorija | |
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 256GB |
| Bežična povezivost | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Softver | |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Kamera | |
| Rezolucija zadnje kamere | 5 Megapiksela |
| Ostale osobine zadnje kamere | Autofokus |
| Rezolucija prednje kamere | 2 Megapiksela |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostale karakteristike | |
| Priključci | HDMI Micro, 3.5mm audio, USB 3.1 Gen 1, USB 2.0 Tip C, USB 3.2 Tip C, Keyboard Connector |
| Napomena | Hi10 Max tastatura (NOT25961) je opcionalna i kupuje se zasebno, Hi10 X2 tastatura (NOT26109) je opcionalna i kupuje se zasebno |
| Baterija | |
| Tip | Punjiva baterija |
| Kapacitet | 3.400mAh |
| Ostale osobine | Brzo punjenje 36W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 245.4mm x 165mm x 10.1mm |
| Masa | 610g |
| Boja | Crno-siva |
| Proizvođač | |
| Model | Hi10 X2 10.1 inča (Core I3-10100Y, 8GB, 256GB SSD, Win 11 Home) tablet |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |