HP - HP 15-fd1089nn, Intel Core Ultra 5 125H, 24GB DDR5-5600 RAM, 512GB PCIe NVMe M.2 SSD, 15.6`` AG FHD 1920x1080, Intel Arc Graphics, 1 USB-C 3.2, 2 USB-A 3.1, 1 HDMI 1.4b, BT 5.4, FreeDOS, US, Diamond white, 2yw
| Konektori i dodaci | 2-in-1 audio jack (headphone and mic); 2x USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0, one Always On); 1x HDMI 1.4b; 1x USB-C 3.2 Gen 1; |
| Front kamera | HP True Vision 720p HD IR camera with camera shutter and integrated dual array digital microphones |
| Baterija | 3 Cell Lithium-Ion |
| Masa | 1.59 kg |
| Boja | Diamond white |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Ostalo | Lokalizacija: US |
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Tip grafičke kartice | Integrisana |
| RAM. | 24 GB |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| SSD/HDD | 512 GB |
| Ekran. | 15,6`` |
| OS | Free DOS |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 5 125H (up to 4.5 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 18 MB L3 cache, 14 cores, 18 threads) |
| Ekran | 15.6``; LED; FHD (1920x1080); Anti-Glare; |
| Notebook serija | HP 15-fd1089nn |
| RAM memorija | 24GB; DDR5-5600; |
| Grafička kartica | Intel Arc Graphics |
| Hard disk / ugrađena memorija | 512 GB PCIe® NVMe™ SSD |
| Mreža | Wi-Fi wireless; Bluetooth 5.4; |
| Proizvođač | HP |
| Model | HP - HP 15-fd1089nn, Intel Core Ultra 5 125H, 24GB DDR5-5600 RAM, 512GB PCIe NVMe M.2 SSD, 15.6`` AG FHD 1920x1080, Intel Arc Graphics, 1 USB-C 3.2, 2 USB-A 3.1, 1 HDMI 1.4b, BT 5.4, FreeDOS, US, Diamond white, 2yw |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |