HP - HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0001nm Convertible,Intel Core Ultra 7 258V,32GB onboard,1TB PCIe NVMe M.2 SSD,14`` UWVA 2.8K 2880x1800 OLED multitouch,Intel Arc Graphics,Backlit,2 TB 4,1 USB-C 3.2,BT 5.4,FP,Win11Home,YU,Eclipse gray,3yw
| Ekran | 14.0``; Anti-Glare; Multitouch; Ultrawide Viewing Angle (UWVA); 2.8K (2880x1800); |
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Konektori i dodaci | Fingerprint Reader; 2-in-1 audio jack (headphone and mic); 1x USB-C 3.2 Gen 1; 2x Thunderbolt™ 4 with USB4 Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); |
| Baterija | 6 Cell Lithium-Ion |
| Masa | 1.34 kg |
| Boja | Eclipse Gray |
| Operativni sistem | Windows 11 Home 64 |
| Ostalo | Lokalizacija: YU |
| Tip grafičke kartice | Integrisana |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| RAM. | 32 GB |
| SSD/HDD | 1TB |
| Ekran. | 14`` |
| OS | Windows Home |
| Notebook serija | HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0001nm Convertible |
| Grafička kartica | Intel Arc Graphics |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 7 258V (up to 4.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) |
| Optički uređaj | Nema |
| Mreža | Wi-Fi wireless; Bluetooth 5.4; |
| Front kamera | 9MP IR AI camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Proizvođač | HP |
| Model | HP - HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0001nm Convertible,Intel Core Ultra 7 258V,32GB onboard,1TB PCIe NVMe M.2 SSD,14`` UWVA 2.8K 2880x1800 OLED multitouch,Intel Arc Graphics,Backlit,2 TB 4,1 USB-C 3.2,BT 5.4,FP,Win11Home,YU,Eclipse gray,3yw |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |