Lenovo - IdeaPad Slim 3 16IRH10 (Luna Grey, Aluminimum Top) 10-Core i7-13620H 2.4-4.9GHz/24MB 16GB (1xSoDIMM) DDR5 1TB-SSD-NVMe 16`` WUXGA (1920x1200) IPS AG FHD 1080p UHD-Graphics WiFi6-AC HDMI SD-Rdr BT5.2 TPM USB-C/DP NumPad Backlite 50Wh 1.68kg DOS
| OS | No OS |
| Ekran. | 16`` |
| SSD/HDD | 1TB |
| RAM. | 16 GB |
| Processor | Intel Core i7 |
| Tip grafičke kartice | Integrisana |
| Tip procesora | 13th Generation Intel® Core™ i7 processor |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_16IRH10?M=83K20037YA |
| Ostalo | Keyboard Backlit, MIL-STD-810H military test passed, Dolby Audio™ |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Luna Grey Aluminium (Top) |
| Masa | 1.68 kg |
| Baterija | Integrated 50Wh |
| Front kamera | 720p with Privacy Shutter |
| Konektori i dodaci | 1x HDMI 1.4b; 2x USB 3.2 Gen 1; SD card reader; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2; |
| Mreža | Bluetooth 5.2; Wi-Fi® 6, 802.11ax; |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk / ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafička kartica | Integrated Intel UHD Graphics |
| RAM memorija | 16GB; 8GB Soldered; DDR5-4800; 1x DDR5 SO-DIMM slot; |
| Ekran | IPS; 16``; 300nits; |
| Model procesora | Intel® Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB |
| Notebook serija | IP Slim 3 16 |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - IdeaPad Slim 3 16IRH10 (Luna Grey, Aluminimum Top) 10-Core i7-13620H 2.4-4.9GHz/24MB 16GB (1xSoDIMM) DDR5 1TB-SSD-NVMe 16`` WUXGA (1920x1200) IPS AG FHD 1080p UHD-Graphics WiFi6-AC HDMI SD-Rdr BT5.2 TPM USB-C/DP NumPad Backlite 50Wh 1.68kg DOS |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |