Lenovo - IdeaPad Slim 5 13ARP10 (Cloud Grey, Aluminium) Ryzen 7 7735HS 8-Core 3.2-4.75GHz/20MB 16GB 1TB-NVMe-SSD 13.3`` WUXGA (1920x1200) IPS 400n 100%sRGB AG WC-1080p+IR-ToF-PS Radeon 680M Graphics Backlite WiFi6 A/X HDMI BT5.3 Backlite Batt-54.7Wh DOS 1.15kg
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| RAM. | 16 GB |
| Ostalo | Backlight Serbian Latin, MIL-STD-810H military test passed, Windows® Hello, Dolby Audio™ |
| Notebook serija | IdeaPad 5 13 |
| Model procesora | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Cloud Grey, Aluminium |
| Masa | 1.15kg |
| Tip procesora | AMD Ryzen 7 |
| Front kamera | ToF, FHD 1080p & IR with E-privacy Camera Shutter |
| Konektori i dodaci | MicroSD Multi-media Card Reader; 2-in-1 audio jack (headphone and mic); 1x HDMI 1.4b; 2x USB 3.2 Gen 1 (one Always on) ; Firmware TPM 2.0; 2x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4); |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.1; |
| Optički uređaj | Nema |
| Grafička kartica | Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics |
| RAM memorija | DDR4-3200; 16GB Soldered; |
| Ekran | 13.3``; LED; IPS; FHD (1920x1200); Anti-Glare; 100% sRGB; 400nits; TÜV Low Blue Light; 45% NTSC; |
| SSD/HDD | 1TB |
| Ekran. | 13,3`` |
| OS | No OS |
| Baterija | Integrated 54.7Wh |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_5_13ARP10?M=83J20038YA |
| Tip grafičke kartice | Integrisana |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - IdeaPad Slim 5 13ARP10 (Cloud Grey, Aluminium) Ryzen 7 7735HS 8-Core 3.2-4.75GHz/20MB 16GB 1TB-NVMe-SSD 13.3`` WUXGA (1920x1200) IPS 400n 100%sRGB AG WC-1080p+IR-ToF-PS Radeon 680M Graphics Backlite WiFi6 A/X HDMI BT5.3 Backlite Batt-54.7Wh DOS 1.15kg |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |