TP-Link - InSight S445(4mm)(UN) 4MP Full-Color Turret Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | Progressive CMOS |
| Uglovi snimanja | 80.4° horizontalni, 41.8° vertikalni, 98.7° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0.005 Lux (u boji), 0 Lux IR/white light, Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 30m, Belo svetlo (White LED) osvetljenje 30m |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 4mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2688 × 1520 |
| Frame rate | 1~25fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps |
| Protokoli | IPv4, ARP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, DNS, DHCP, UPnP, SFTP, TCP/IP, SSL, TLS |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Line-Crossing Detection, Object Removal Detection, Intrusion detection, Region Entering Detection, Region Exiting Detection, Object Abandoned Detection, Loitering Detection, People Detection, Vehicle Detection, Abnormal Sound Detection, Scene Change Detection, 120 dB WDR |
| Mreža | VIGI App, VIGI Security Manager, Web UI, VIGI Cloud VMS, VIGI VMS |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 512GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | Digest, Encrypted HTTPS, Password Reset via E-mail |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 111 × 111 × 83.7 mm |
| Masa | 0.48kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -30°C do +60°C, 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Tip kućišta | Turret |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | TP-Link |
| Model | TP-Link - InSight S445(4mm)(UN) 4MP Full-Color Turret Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |