IPC-B1E40-A-0280 ECO Serija 4mp IR Mini-Bullet IP kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 106°×90°×49° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.003Lux/F2.2, 0.03Lux/F2.2 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F2.2 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, Multicast, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, privacy masking, Smart Illumination, Image Rotation, Mirror |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 198.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.25kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | IPC-B1E40-A-0280 ECO Serija 4mp IR Mini-Bullet IP kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |