Dahua - IPC-HDBW1430DE-SW-0360B 4MP IR Fixed-focal Wi-Fi Dome Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 92°×76°×40° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.003Lux/F2.0 (crno-belo), 0.03Lux/F2.0 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 20fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+ |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, HTTP, NTP, DNS, DHCP, Multicast, RTMP |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, DWDR, BLC, Detekcija pokreta, 3D NR |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 110.7mm x 88.7mm |
| Masa | 0.41kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Dome |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - IPC-HDBW1430DE-SW-0360B 4MP IR Fixed-focal Wi-Fi Dome Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |