| Senzor |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 108°~30° horizontalni, 56° ~ 17° vertikalni, 131°~35° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.002Lux/F1.5, 0.0002Lux/1.5 (crno-belo) |
| Sočivo |
| Fokusna daljina | 2.7mm~13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.5 |
| Snimanje videa |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF) |
| Frame rate | 1~25/30fps (1.920 x 1.080), 1~25/30fps (D1) |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+, MJPEG |
| Snimanje fotografija |
| Podržani formati | JPEG |
| Audio |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, IGMP, Multicast, RTMP |
| Dodatne funkcije |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, ROI, Intelligent monitoring, Maksimalni domet IR 40m |
| Memorija |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike |
| Dimenzije | Φ122mm x 93.4mm |
| Masa | 0.52kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Dome |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period |
| Reklamacioni period | 24 meseca |