IPC-HDBW5231E-ZE 2MP WDR IR Dome IP kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Optički zum | 5x |
| Digitalni zum | 16x |
| Uglovi snimanja | Pan: 0°–355°, Rotacija: 0°–355°, Tilt: 0°–65°, 101°~31° horizontalni, 54°~17° vertikalni |
| Osvetljenje | 0.05 Lux/F1.4 (u boji), 0.006 Lux/F1.4 (u boji), 0 Lux/F1.4 (IR on) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.7mm~13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.4 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080, 1.280 x 720, 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 1.280 x 960 (HD 720p) |
| Frame rate | 25/30/50/60fps@1080P |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Audio | |
| Podržani audio formati | G.726, G.711a, G.711Mu, AAC |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Bonjour, 802.1x, Multicast |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | BLC, HLC, Detekcija pokreta, Smart IR, WDR, ROI, privacy masking, Manual gain control, 3D DNR, Image Rotation, Mirror, Defog, AWB, AGC, Dan/noć (ICR), Ručni balans bele, Detekcija lica, IVS |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 32MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 159.1mm x 117.9mm |
| Masa | 0.95kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Dome |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | IPC-HDBW5231E-ZE 2MP WDR IR Dome IP kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |