IPC-HDW1230DT-STW 2MP IR Fixed-Focal Netwok eyeball kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 120°×100°×53° (diagonal x horizontal x vertical), 3.6mm: 102°×86°×43° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.025Lux/F2.0 (u boji), 0.0025Lux/F2.0 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (HD 960p) |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, HTTP, NTP, DNS, DHCP, Multicast, RTMP |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, DWDR, BLC, Detekcija pokreta, Maksimalni domet IR 30m, 3D NR, Smart Illumination, Image Rotation, Mirror, AWB, Dan/noć (ICR), Ručni balans bele, BRC |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ109.9 mm × 102.2mm |
| Masa | 352g |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Metalno kućište |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | IPC-HDW1230DT-STW 2MP IR Fixed-Focal Netwok eyeball kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |