IPC-HDW2541TM-S-0280B-S2 5MP IR Fixed-focal Eyeball WizSense Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–78° |
| Osvetljenje | 0.005Lux/F1.6 (u boji), 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 704 × 576, 2.592 x 1.944 |
| Frame rate | 1~25/30fps, 1 ~ 20fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, SAMBA |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, BLC, HLC, WDR, SSA, 3D DNR |
| Memorija | |
| RAM | 512MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ121.9 mm × 99.1 mm |
| Masa | 485g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | IPC-HDW2541TM-S-0280B-S2 5MP IR Fixed-focal Eyeball WizSense Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |