Dahua - IPC-HFW1230DS-SAW-0360B 2MP IR Fixed-focal Wi-Fi Bullet Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 3.6mm: 102°×86°×43° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.025Lux/F2.0 (u boji), 0.0025Lux/F2.0 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720, 1920 × 1080, 1280 × 960 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, HTTP, NTP, DNS, DHCP, Multicast, RTMP |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b/g/n |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, DWDR, BLC, Detekcija pokreta, Maksimalni domet IR 30m, 3D NR, Smart Illumination, Mirror, Alarm |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 166.2mm x 128.6mm x 70mm |
| Masa | 477.9g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - IPC-HFW1230DS-SAW-0360B 2MP IR Fixed-focal Wi-Fi Bullet Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |