Dahua - IPC-HFW1230SP-A-0280B-S5-QH2 2MP IR Mini-Bullet Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 120°×102°×54° (diagonal×horizontal×vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux IR/white light, 0.001 Lux/F2.0 (crno-belo), 0.01 Lux/F2.0 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Protokoli | SDK, API |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, DWDR, BLC, HLC, 3D NR, Manual gain control, Dan/noć Auto(ICR)/Color/B/W |
| Memorija | |
| RAM | 64MB |
| Interna | 16GB |
| Podržane memorijske kartice | FTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, Generation and importing of X.509 certification, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 162.6mm × 70mm × 70mm |
| Masa | 220g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Mini-bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - IPC-HFW1230SP-A-0280B-S5-QH2 2MP IR Mini-Bullet Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |