Dahua - IPC-HFW2449TL-S-LED-0280B-PRO 4 megapiksela mrežna mini-bullet kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90° |
| Osvetljenje | 0.0005 Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.688 x 1.520 (4M) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P, Auto Registration |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Auto gain control, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, Manual gain control |
| Memorija | |
| RAM | 256MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 197.9mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.57kg |
| Boja | Belo-crna |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - IPC-HFW2449TL-S-LED-0280B-PRO 4 megapiksela mrežna mini-bullet kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |