Dahua - IPC-HFW3549T1-AS-PV-0280B-S4 5MP Bullet WizSense Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 6mm: 66°×53°×40° (diagonal x horizontal x vertical), 2.8mm: 129°×98°×71° (diagonal x horizontal x vertical), 3.6mm: 101°×77°×56° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.0003Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.592 x 1.944 (5M), 2.304 x 1.296 (3M), 2304 × 1296 |
| Frame rate | 1 ~ 20/25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, MJPEG, Smart H.265+, AVC/H.264 |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps |
| Protokoli | IPv4, ARP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Multicast, SFTP, RTMP, SAMBA |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | 3D NR |
| Memorija | |
| RAM | 512MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 288.4mm x 94.4mm x 84.7mm |
| Masa | 1kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - IPC-HFW3549T1-AS-PV-0280B-S4 5MP Bullet WizSense Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |