IPC-HFW5849T1-ASE-LED-0360B 8MP Full-color Bullet WizMind Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 8 Megapiksela |
| Veličina | 1/2 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 131°×112°×61° (diagonal x horizontal x vertical), 3.6mm: 106°×91°×50° (diagonal x horizontal x vertical), 6mm: 65°×55°×31° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.0005 Lux/F1.0 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm, 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.048 x 1.536, 2.688 x 1.520, 2.304 x 1.296, 1.920 x 1.080, 1.280 x 720, 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 3.072 x 1.728, 3.840 x 2.160 (4K), 3.072 x 2.048, 2.592 x 1.944 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.265, H.265+, Smart H.264+ |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, IGMP, SNMP, QoS, 802.1x, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, SAMBA, UPnp |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, Detekcija pokreta, Redukcija zvuka |
| Memorija | |
| RAM | 1GB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 288.4mm x 94.4mm x 84.7mm |
| Masa | 1.38kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | IPC-HFW5849T1-ASE-LED-0360B 8MP Full-color Bullet WizMind Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |