Dahua - IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B 2x4MP TiOC Duo Splicing Fixed-focal Eyeball WizSense Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 2x 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 180° horizontalni, 86° vertikalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.005Lux/F1.4, 0.05 Lux/F1.4 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.4 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 4.096 x 1.860 |
| Frame rate | 1 ~ 20fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, SAMBA, P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, BLC, HLC, WDR, 3D NR, SSA |
| Memorija | |
| RAM | 1GB |
| Interna | 128MB |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog, IEEE 802.1x, HTTP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ122mm x 135.2mm |
| Masa | 990g |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B 2x4MP TiOC Duo Splicing Fixed-focal Eyeball WizSense Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |