Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema / Kablovi

Prikaz

U ponudi imamo veliki izbor gotovih patch UTP Cat5e i Cat6 kablova ili na merenje. Povoljne cene, odličan kvalitet.

Assmann - USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 5m
Assmann - USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 5m
MP 300 din
Web cena
299 din
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat5e 2m sivi
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat5e 2m sivi
MP 150 din
Web cena
99 din
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat5e 3m sivi
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat5e 3m sivi
MP 150 din
Web cena
149 din
Lenovo - USB-C 3-1 ravel Hub (Type-C) to 4K HDMI+VGA+USB 3.0 Adapter M/F (ThinkPad T,X,P, Yoga 9x0,7x0)
Lenovo - USB-C 3-1 ravel Hub (Type-C) to 4K HDMI+VGA+USB 3.0 Adapter M/F (ThinkPad T,X,P, Yoga 9x0,7x0)
MP 4.000 din
Web cena
3.649 din
E-GREEN - UTP passive PoE adapter kit 0.15 m
E-GREEN - UTP passive PoE adapter kit 0.15 m
MP 450 din
Web cena
399 din
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl FO,DP,MM,LC/LC,50/125,OM2,10m,Oranž
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl FO,DP,MM,LC/LC,50/125,OM2,10m,Oranž
MP 2.350 din
Web cena
1.999 din
Assmann - USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 3m
Assmann - USB 2.0 Extension cable, A/M A/F, 3m
MP 200 din
Web cena
199 din
Lenovo - Power Supply Cable, Linecord, 3-pin, 1m
Lenovo - Power Supply Cable, Linecord, 3-pin, 1m
MP 300 din
Web cena
249 din
N/A - Adapter HDMI na Mini HDMI F/M linkom
N/A - Adapter HDMI na Mini HDMI F/M linkom
MP 350 din
Web cena
299 din
USB-C Mulitport Adapter, USB-C to USB-C/USB3.0/HDMI, M/F
USB-C Mulitport Adapter, USB-C to USB-C/USB3.0/HDMI, M/F
MP 4.700 din
Web cena
4.299 din
Digitus - VIDEO Adapter USB-C to VGA
Digitus - VIDEO Adapter USB-C to VGA
MP 2.800 din
Web cena
2.549 din
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 20m cat.6
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 20m cat.6
MP 700 din
Web cena
649 din
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 15m cat.6
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 15m cat.6
MP 550 din
Web cena
499 din
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 10m cat.6
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 10m cat.6
MP 400 din
Web cena
399 din
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 3m cat.6 plavi
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 3m cat.6 plavi
MP 250 din
Web cena
249 din
FAST ASIA - Kabl Patch Cord Cat5e 0.5m
FAST ASIA - Kabl Patch Cord Cat5e 0.5m
MP 100 din
Web cena
99 din
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat5e 5m sivi
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat5e 5m sivi
MP 200 din
Web cena
149 din
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl 0.5m Cat.5e UTP PVC Bakar sivi
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl 0.5m Cat.5e UTP PVC Bakar sivi
MP 100 din
Web cena
99 din
FAST ASIA - Kabl UTP Cat6 Wall na 1m
FAST ASIA - Kabl UTP Cat6 Wall na 1m
MP 150 din
Web cena
149 din
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl 1m Cat.6 UTP PVC Bakar sivi
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl 1m Cat.6 UTP PVC Bakar sivi
MP 150 din
Web cena
149 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.