Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema / Kablovi

Prikaz

U ponudi imamo veliki izbor gotovih patch UTP Cat5e i Cat6 kablova ili na merenje. Povoljne cene, odličan kvalitet.

N/A - Fiber duplex patch kabl LC/UPC - LC/UPC multimode 50/125 2m
N/A - Fiber duplex patch kabl LC/UPC - LC/UPC multimode 50/125 2m
MP 1.000.000 din
Web cena
935.649 din
Intellinet - Intellinet prespojni mrežni kabal Cat 6 U/UTP 3m crni
Intellinet - Intellinet prespojni mrežni kabal Cat 6 U/UTP 3m crni
MP 200 din
Web cena
199 din
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 10m cat.6 crni
FAST ASIA - Kabl Patch Cord 10m cat.6 crni
MP 400 din
Web cena
349 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat6 certified, 1m, Black 738330
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat6 certified, 1m, Black 738330
MP 200 din
Web cena
149 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat5e compatible, U/UTP, 1.5 m, Red
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat5e compatible, U/UTP, 1.5 m, Red
MP 100 din
Web cena
99 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable,Cat6a Certif.,CU,S/FTP, LSOH,5m,Blue
Intellinet - Intellinet Patch Cable,Cat6a Certif.,CU,S/FTP, LSOH,5m,Blue
MP 600 din
Web cena
549 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat6 certified, S/FTP, 10m, Red 735803
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat6 certified, S/FTP, 10m, Red 735803
MP 950 din
Web cena
799 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat6 certified,LSOH,S/FTP,2m,Red
Intellinet - Intellinet Patch Cable, Cat6 certified,LSOH,S/FTP,2m,Red
MP 300 din
Web cena
249 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable,Cat6 certified,LSOH, S/FTP, 10m, Gray
Intellinet - Intellinet Patch Cable,Cat6 certified,LSOH, S/FTP, 10m, Gray
MP 950 din
Web cena
799 din
Intellinet - Intellinet Fiber Optic, MM, LC/LC, 50/125, OM2, 2m, Orange
Intellinet - Intellinet Fiber Optic, MM, LC/LC, 50/125, OM2, 2m, Orange
MP 900 din
Web cena
749 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable Cat7, Cat6a Plugs,SFTP,LSOH,7.5m,Gray
Intellinet - Intellinet Patch Cable Cat7, Cat6a Plugs,SFTP,LSOH,7.5m,Gray
MP 1.100 din
Web cena
949 din
Intellinet - Intellinet prespojni mrežni kabl, Cat6, U/UTP, 20m, crven
Intellinet - Intellinet prespojni mrežni kabl, Cat6, U/UTP, 20m, crven
MP 850 din
Web cena
749 din
Intellinet - Intellinet Bulk Cable Cat7A, S/FTP,Solid,100m,22 AWG,Gray
Intellinet - Intellinet Bulk Cable Cat7A, S/FTP,Solid,100m,22 AWG,Gray
MP 12.150 din
Web cena
11.099 din
Intellinet - Intellinet Bulk Cable Cat7, S/FTP,Solid,100 m,23 AWG,Gray
Intellinet - Intellinet Bulk Cable Cat7, S/FTP,Solid,100 m,23 AWG,Gray
MP 10.000 din
Web cena
9.199 din
E-GREEN - Kabl UTP FLY Cat5e 305m
E-GREEN - Kabl UTP FLY Cat5e 305m
MP 6.300 din
Web cena
5.799 din
Intellinet - Intellinet Patch Cable Cat6, U/UTP, CCA,305m, Solid, 23AWG, sivi
Intellinet - Intellinet Patch Cable Cat6, U/UTP, CCA,305m, Solid, 23AWG, sivi
MP 8.750 din
Web cena
8.049 din
Intellinet - INT prespojni kabl, Cat6 certified,LSOH,S/FTP,1.5m,crveni
Intellinet - INT prespojni kabl, Cat6 certified,LSOH,S/FTP,1.5m,crveni
MP 250 din
Web cena
199 din
Intellinet - Intellinet prespojni kabl,Cat6 certified,LSOH,S/FTP,2m,sivi
Intellinet - Intellinet prespojni kabl,Cat6 certified,LSOH,S/FTP,2m,sivi
MP 300 din
Web cena
249 din
Intellinet - Intellinet prespojni kabl, Cat6 compatible,U/UTP,0.5m,plavi
Intellinet - Intellinet prespojni kabl, Cat6 compatible,U/UTP,0.5m,plavi
MP 100 din
Web cena
99 din
Intellinet - Intellinet prespojni kabl, Cat6 compatible,U/UTP,10m,plavi
Intellinet - Intellinet prespojni kabl, Cat6 compatible,U/UTP,10m,plavi
MP 500 din
Web cena
449 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.