Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema / Kablovi

Prikaz

U ponudi imamo veliki izbor gotovih patch UTP Cat5e i Cat6 kablova ili na merenje. Povoljne cene, odličan kvalitet.

Intellinet - Kabl Intellinet LSOH Network,Cat6, S/FTP 2m, beli
Intellinet - Kabl Intellinet LSOH Network,Cat6, S/FTP 2m, beli
MP 350 din
Web cena
299 din
Intellinet - Intellinet Fiber Optic, MM, SC/SC, 9/125, OS2, 3m, žuti 470629
Intellinet - Intellinet Fiber Optic, MM, SC/SC, 9/125, OS2, 3m, žuti 470629
MP 1.100 din
Web cena
949 din
Intellinet - Kabl Intellinet LSOH Network,Cat6 certified, S/FTP 1m, beli
Intellinet - Kabl Intellinet LSOH Network,Cat6 certified, S/FTP 1m, beli
MP 200 din
Web cena
199 din
Intellinet - Kabl Intellinet patch, Cat6 certified, S/FTP 0.5m, beli
Intellinet - Kabl Intellinet patch, Cat6 certified, S/FTP 0.5m, beli
MP 200 din
Web cena
149 din
Intellinet - Kabl Intellinet Bulk, Cat5e, FTP, 24 AWG, Box 305m, sivi
Intellinet - Kabl Intellinet Bulk, Cat5e, FTP, 24 AWG, Box 305m, sivi
MP 22.850 din
Web cena
20.949 din
Intellinet - Intellinet Fiber Optic, MM, LC/SC, 50/125, OM3, 5m, 751094
Intellinet - Intellinet Fiber Optic, MM, LC/SC, 50/125, OM3, 5m, 751094
MP 1.400 din
Web cena
1.199 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch,Cat6A certified,S/FTP,LSOH, 1m, zeleni
Intellinet - Kabl Intellinet Patch,Cat6A certified,S/FTP,LSOH, 1m, zeleni
MP 300 din
Web cena
249 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6A certified,S/FTP,LSOH,2m,zeleni
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6A certified,S/FTP,LSOH,2m,zeleni
MP 400 din
Web cena
349 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6a certified,S/FTP, LSOH,2m, plavi 350754
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6a certified,S/FTP, LSOH,2m, plavi 350754
MP 400 din
Web cena
349 din
E-GREEN - Kabl SFTP patch Cat6A 5m sivi
E-GREEN - Kabl SFTP patch Cat6A 5m sivi
MP 1.150 din
Web cena
1.049 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6a certified, S/FTP, LSOH, 3m,sivi
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6a certified, S/FTP, LSOH, 3m,sivi
MP 450 din
Web cena
399 din
Corsair - Kabl premium CORSAIR CP-8920255/ ATX 2x8-Pin PCIe za graficku kartu/crno-beli
Corsair - Kabl premium CORSAIR CP-8920255/ ATX 2x8-Pin PCIe za graficku kartu/crno-beli
MP 4.700 din
Web cena
4.299 din
Corsair - Kabl premium CORSAIR CP-8920238/ ATX 8-Pin za CPU/beli
Corsair - Kabl premium CORSAIR CP-8920238/ ATX 8-Pin za CPU/beli
MP 3.950 din
Web cena
3.649 din
Corsair - Kabl premium CORSAIR CP-8920231/ ATX 24-Pin za maticnu plocu/beli
Corsair - Kabl premium CORSAIR CP-8920231/ ATX 24-Pin za maticnu plocu/beli
MP 4.950 din
Web cena
4.549 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, S/FTP, 0.25m, plavi 739832
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, S/FTP, 0.25m, plavi 739832
MP 200 din
Web cena
149 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6, cert, S/FTP, 0.5m, žuti 735261
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6, cert, S/FTP, 0.5m, žuti 735261
MP 200 din
Web cena
149 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 7.5m, plavi 738781
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 7.5m, plavi 738781
MP 750 din
Web cena
649 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 5m, žuti 738576
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 5m, žuti 738576
MP 550 din
Web cena
449 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 3m, žuti 738569
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 3m, žuti 738569
MP 350 din
Web cena
299 din
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 2m, žuti 738552
Intellinet - Kabl Intellinet Patch, Cat6 certified, U/UTP, 2m, žuti 738552
MP 300 din
Web cena
249 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.