EPSON - L11050 A3 EcoTank ITS (4 boje) inkjet štampač
| Štampa | |
| Tip | Inkjet |
| Boja | U boji |
| Format | A4, A5, B5, DL (koverta), C6 (koverta), Legal, B6, COM10 (koverta), A3, B4, C4 (koverta), Letter |
| Sistem štampe | PrecisionCore |
| Glava štampača | PrecisionCore™ |
| Rezolucija štampe | 4.800 x 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Ne |
| ADF | 100 strana |
| Brzina monohromatske štampe | 30ppm |
| Brzina štampe u boji | 20ppm |
| Povezivost | |
| Povezivost | USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Potrošni materijal | |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 6.400 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 5.600 strana |
| Toner/Mastilo | 103 EcoTank |
| Maintenance kit (servisni set) | XP-5100, WF-2860DWF, ET-3700, ET-4750, L6000, ET-15000 |
| Ostale karakteristike | |
| Emulacije | ESC/P-R |
| Kapacitet fioke | 100 listova |
| Podržana debljina papira | 64g/m2 - 300g/m2 |
| Sistemi zaštite | WEP enkripcija 64/128bit, WPA2-PSK (AES) enkripcija, WPA PSK (TKIP), WPA3-SAE (AES) |
| Ostalo | Mobile printing support, Epson Smart Panel aplikacija |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 498mm x 358mm x 165mm |
| Težina | 6.4kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 1 extra ketridž crne boje, Kabl napajanja, 4 bočice u pakovanju (Crna, Cyan, Žuta, Magenta) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Napomena | Ostvarite dodatnih 24 meseca garancije, ili 50 000 strana, prijavom na sajtu https://www.epson.eu/en_EU/promotions/extended-warranty |
| Proizvođač | EPSON |
| Model | EPSON - L11050 A3 EcoTank ITS (4 boje) inkjet štampač |
| Naziv i vrsta robe | Štampači |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |