Lenovo - Legion 7 16IAX10 (Glacier White, Aluminium) 24-Core Ultra 9 275HX 2.2-5.8GHz/36MB 32GB 1TB-NVMe 16`` 2.5K 2560x1600 OLED 500n 240Hz DisplayHDR AG DolbyVision 1080p NV-RTX5070-8GB WiFi-7 BT5.4 TB4 Per-key-RGB-Backlite HARMAN 84Wh DOS 3YW
| Notebook serija | Legion 7 16 |
| Konektori i dodaci | SD/MMC; Fingerprint Reader; 2-in-1 audio jack (headphone and mic); Firmware TPM 2.0; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; Bluetooth 5.3; |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| RAM memorija | 32 GB; DDR5-5600; |
| Front kamera | FHD 1080p with E-shutter |
| Baterija | Integrated 84Wh |
| Masa | 2.00 kg |
| Boja | Glacier White, Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | AI Chip: LA3, Keyboard RGB Backlit, Serbian Latin, Harman Speakers, Smart AMP |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/Legion_7_16IAX10?M=83KY0069YA |
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Tip grafičke kartice | Neintegrisana |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| RAM. | 32 GB |
| SSD/HDD | 1TB |
| Ekran. | 16`` |
| OS | Free DOS |
| Ekran | 16``; Anti-Glare; G-Sync; Dolby Vision; 500nits; OLED; 100% DCI-P3; Low Blue Light; 2.5K (2560x1600); |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - Legion 7 16IAX10 (Glacier White, Aluminium) 24-Core Ultra 9 275HX 2.2-5.8GHz/36MB 32GB 1TB-NVMe 16`` 2.5K 2560x1600 OLED 500n 240Hz DisplayHDR AG DolbyVision 1080p NV-RTX5070-8GB WiFi-7 BT5.4 TB4 Per-key-RGB-Backlite HARMAN 84Wh DOS 3YW |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |