Lenovo - Legion Pro 7 16IAX10H (Eclipse Black, Aluminium) 24-Core Ultra 9 275HX 5.4GHz/36MB 64GB 1TB-NVMe 16`` WQXGA 2560x1600 OLED 500n 240Hz sRGB AG DolbyV HDR1000 5MP RTX5070-Ti-16GB-GDDR6 AI Chip 2.5GLan WiFi7 BT5.4 PerKey-RGB-Backlite Harman 100Wh DOS 3YW
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Notebook serija | Legion Pro 7 |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB |
| Ekran | 16``; Glare; WQXGA (2560x1600); G-Sync; Dolby Vision; 100% sRGB; 500nits; OLED; Factory Color Calibration; 240Hz; High Gaming Performance; DisplayHDR™ 1000; |
| RAM memorija | 64GB; DDR5-6400; |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7, Boost Clock 2220MHz, TGP 140W, 992 AI TOPS |
| Hard disk / ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; GigaEthernet 10/100/1000; Bluetooth 5.4; Wi-Fi® 7, 802.11be; 2.5 Gigabit Ethernet; |
| Konektori i dodaci | RJ-45 (ethernet); 2-in-1 audio jack (headphone and mic); Firmware TPM 2.0; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; |
| Front kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Baterija | Integrated 100Wh |
| Masa | 2.57kg |
| Boja | Eclipse Black, Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostalo | AI-Powered Gaming PC, Per-key RGB Backlit, 4 Switchable Keycaps, Slovenian, AI Chip: LA3, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), Factory Color Calibration |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Legion_Pro_7_16IAX10H?M=83F500L3YA |
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Tip grafičke kartice | Neintegrisana |
| RAM. | 32 GB |
| SSD/HDD | 1TB |
| Ekran. | 16`` |
| OS | No OS |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - Legion Pro 7 16IAX10H (Eclipse Black, Aluminium) 24-Core Ultra 9 275HX 5.4GHz/36MB 64GB 1TB-NVMe 16`` WQXGA 2560x1600 OLED 500n 240Hz sRGB AG DolbyV HDR1000 5MP RTX5070-Ti-16GB-GDDR6 AI Chip 2.5GLan WiFi7 BT5.4 PerKey-RGB-Backlite Harman 100Wh DOS 3YW |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |