Lenovo - LENOVO V15 G3 IAP (Business Black) FHD, i3-1215U, 8GB, 512GB SSD
| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1920 x 1080 Format rezolucije: Full HD Ostalo: 250nits, Anti-glare |
| Procesor | Klasa procesora: Intel® Core™ i3 Model procesora: i3-1215U Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.3 GHz (4.4 GHz) Keš memorija procesora: 10MB Intel® Smart cache |
| Memorija | Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 512GB SSD interfejs: PCIe NVMe |
| Graficka karta | Intel® UHD Graphics for 12th Gen Intel® Processors |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Opticki uredjaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreza | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: 802.11ac (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.1 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Slotovi | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.2) 1x HDMI® 1.4b 1x Ethernet (RJ-45) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Power connector |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Audio | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby® Audio™ |
| Baterija | 38Wh |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 359 x 236 x 19.9 mm Masa: 1.7 kg Boja: Crna (Business Black) Slovni raspored tastera: SR TPM 2.0 |
| Garancija | 2 godine |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - LENOVO V15 G3 IAP (Business Black) FHD, i3-1215U, 8GB, 512GB SSD |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | Comtrade |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |