Lenovo - LOQ 15IRX10 (Luna Grey) 20C i7-14700HX (8P+12E) 5.5GHz/24MB 64GB DDR5 1TB-SSD-M.2-NVMe 15.6`` FHD IPS AG (1920x1080) 300n 144Hz 100%-sRGB 5MP RTX5060/8GB GLan WiFi6 BT5.2 AI Chip: 24-Zone RGB Backlite 60Wh DOS
| RAM. | 64 GB |
| Processor | Intel Core i7 |
| Tip grafičke kartice | Neintegrisana |
| Ekran. | 15,6`` |
| OS | No OS |
| Hard disk / ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Mreža | Wi-Fi wireless; a; x; GigaEthernet 10/100/1000; Bluetooth 5.2; Wi-Fi® 6, 802.11ax; |
| Konektori i dodaci | RJ-45 (ethernet); Firmware TPM 2.0; 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 140W and DisplayPort™ 1.4); 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with PD 140W and DisplayPort™ 1.4; 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); |
| Front kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Baterija | Integrated 60Wh |
| Masa | 2.4 kg |
| Boja | Luna Grey |
| Ostalo | AI Chip: LA1, Keyboard, 24-Zone RGB Backlit, Serbian Latin, Nahimic Gaming Audio |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/LOQ_15IRX10?M=83JE009RYA |
| Tip procesora | 13th Generation Intel® Core™ i7 processor |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| RAM memorija | DDR5-5600; 64GB; |
| Chipset | Intel® HM770 |
| SSD/HDD | 1TB |
| Model procesora | Intel® Core™ i7-14700HX, 20C (8P + 12E) / 28T, P-core 2.1 / 5.5GHz, E-core 1.5 / 3.9GHz, 33MB |
| Ekran | 15.6``; LED; IPS; FHD (1920x1080); Anti-Glare; G-Sync; 144Hz; 300nits; |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - LOQ 15IRX10 (Luna Grey) 20C i7-14700HX (8P+12E) 5.5GHz/24MB 64GB DDR5 1TB-SSD-M.2-NVMe 15.6`` FHD IPS AG (1920x1080) 300n 144Hz 100%-sRGB 5MP RTX5060/8GB GLan WiFi6 BT5.2 AI Chip: 24-Zone RGB Backlite 60Wh DOS |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |