HISENSE - M2SE PRO smart Laser 4K PRO-UHD 1.150 ANSI lumena 1000:1 WiFi VIDAA U9 projektor
| Karakteristike | |
| Tip | Smart projector |
| Sistem projekcije | DLP |
| Nativna rezolucija | 3840 x 2160 (4K PRO-UHD) |
| Kontrast | 1.000:1 |
| Horizontalno osvežavanje | 50Hz-60Hz |
| Veličina slike | 60" - 200" |
| Zum | 1.0 - 1.3: 1 optički |
| Odnos stranica slike | 16:9 |
| Tip izvora svetlosti | Laser |
| Lampa | |
| Tip | Laser |
| Osvetljenje | 1.150 ANSI lumena |
| Povezivost | |
| HDMI ulaz | 1 |
| USB | 1x USB 3.0 (tip A) |
| Bežična povezivost | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x DC in |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Mogućnost 3D prikaza, HDR, Automatic keystone correction, Game mode, HDR 10, AirPlay, HDR10+ decoding, Auto Screen Fit, Auto Focus, Angle Adjuster(360° vertical gimbal), Korisnički ekvilajzer, Deljenje ekrana |
| Zvučnici | 2x 10W |
| Podržane tehnologije | HLG, VIDAA, Dolby Atmos, Dolby Audio, Pure Triple Colour Laser, Intelligent Wall Colour Adaption, DTS Virtual: X |
| Napomena | Intelligent Eye Protection, AI Colour, Širok opeg boja (WCG), Podizanje rezolucije na Ultra HD, Senzor ambijentalnog osvetljenja |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 230mm x 218mm x 193mm |
| Masa | 4.1kg |
| Boja | Belo-zlatna |
| Pakovanje | Daljinski upravljač, Torba za nošenje, Naponski adapter |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | HISENSE |
| Model | HISENSE - M2SE PRO smart Laser 4K PRO-UHD 1.150 ANSI lumena 1000:1 WiFi VIDAA U9 projektor |
| Naziv i vrsta robe | Televizori |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |