Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema

Prikaz

Planirate računarsku mrežu kod kuće ili na poslu? U ponudi imamo sve što Vam je potrebno: mrežne kartice, switch-evi, ruteri, access point, kablovi, mrežne kamere za video nadzor... Pristupačne cene!

NETIKS - Fiber optički patch panel 19
NETIKS - Fiber optički patch panel 19"/1U sa 24 slotova do 24 SC / E2000 (simplex) i/ili 48 LC (duplex) konektora, sa slide mehanizmom i 2 splajs kasete (FP-24SSC-1U)
MP 1.000.000 din
Web cena
1.000.000 din
N/A - Fiber duplex patch kabl LC/UPC - LC/UPC multimode 50/125 2m
N/A - Fiber duplex patch kabl LC/UPC - LC/UPC multimode 50/125 2m
MP 1.000.000 din
Web cena
935.649 din
D-Link - D-Link micro USB bežični adapter DWA-171
D-Link - D-Link micro USB bežični adapter DWA-171
MP 2.950 din
Web cena
2.699 din
HP - NET HP 1920S 8G Switch remarket
HP - NET HP 1920S 8G Switch remarket
MP 8.300 din
Web cena
7.649 din
Manhattan - Manhattan Stereo Headset 164429
Manhattan - Manhattan Stereo Headset 164429
MP 600 din
Web cena
549 din
RUT XR1 LTE Router - TELTONIKA
RUT XR1 LTE Router - TELTONIKA
MP 49.950 din
Web cena
45.799 din
HP - NET HP Aruba IOn 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP + 370W Switch JL684A
HP - NET HP Aruba IOn 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP + 370W Switch JL684A
MP 72.150 din
Web cena
66.149 din
HP - NET HP 1820-48G PoE+ (370W) Switch, J9984A
HP - NET HP 1820-48G PoE+ (370W) Switch, J9984A
MP 77.750 din
Web cena
71.249 din
D-Link - DGS-1100-16V2 16port EasySmart switch
D-Link - DGS-1100-16V2 16port EasySmart switch
MP 17.400 din
Web cena
15.949 din
D-Link - DGS-1100-08V2 8port Smart Managed switch
D-Link - DGS-1100-08V2 8port Smart Managed switch
MP 5.500 din
Web cena
5.049 din
YEALINK SIP-T21P E2 IP TELEFON
YEALINK SIP-T21P E2 IP TELEFON
MP 5.400 din
Web cena
4.949 din
YEALINK SIP W60P DECT IP TELEFON
YEALINK SIP W60P DECT IP TELEFON
MP 16.600 din
Web cena
15.199 din
QNAP - QNAP NAS LAN DUAL PORT DOD 10GB LAN-10G2T-X550
QNAP - QNAP NAS LAN DUAL PORT DOD 10GB LAN-10G2T-X550
MP 59.800 din
Web cena
54.799 din
YEALINK SIP-T31P IP TELEFON/PSU
YEALINK SIP-T31P IP TELEFON/PSU
MP 6.350 din
Web cena
5.849 din
D-Link - DLink Adapter Wi-Fi PCIe DWA-582
D-Link - DLink Adapter Wi-Fi PCIe DWA-582
MP 4.950 din
Web cena
4.549 din
D-Link - DLink Mini Wi‑Fi Smart utičnica, DSP-W118
D-Link - DLink Mini Wi‑Fi Smart utičnica, DSP-W118
MP 3.450 din
Web cena
3.149 din
Intellinet - Intellinet Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional SM Media Converter
Intellinet - Intellinet Gigabit Ethernet WDM Bi-Directional SM Media Converter
MP 8.850 din
Web cena
8.099 din
Intellinet - Intellinet prespojni mrežni kabal Cat 6 U/UTP 3m crni
Intellinet - Intellinet prespojni mrežni kabal Cat 6 U/UTP 3m crni
MP 200 din
Web cena
199 din
Intellinet - Intellinet Switch 8-Port Fast Ethernet Office Metal 523318
Intellinet - Intellinet Switch 8-Port Fast Ethernet Office Metal 523318
MP 2.400 din
Web cena
2.199 din
Intellinet - Intellinet Switch 5-Port Fast Ethernet Office, Plastic 502023
Intellinet - Intellinet Switch 5-Port Fast Ethernet Office, Plastic 502023
MP 1.400 din
Web cena
1.249 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.