Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema

Prikaz

Planirate računarsku mrežu kod kuće ili na poslu? U ponudi imamo sve što Vam je potrebno: mrežne kartice, switch-evi, ruteri, access point, kablovi, mrežne kamere za video nadzor... Pristupačne cene!

KnowRoaming SIM with Pre-Load7-day Data Packages
KnowRoaming SIM with Pre-Load7-day Data Packages
MP 4.100 din
Web cena
3.749 din
Western Digital - Eksterni Tvrdi Disk WD My Cloud EX2 Ultra 8TB
Western Digital - Eksterni Tvrdi Disk WD My Cloud EX2 Ultra 8TB
MP 64.250 din
Web cena
58.899 din
D-Link - DHP-701AV PowerLine AV 2000 Gigabit mrežni starter kit
D-Link - DHP-701AV PowerLine AV 2000 Gigabit mrežni starter kit
MP 17.200 din
Web cena
15.799 din
D-Link - COVR-2202 Wireless Tri Band ruter
D-Link - COVR-2202 Wireless Tri Band ruter
MP 35.200 din
Web cena
32.249 din
D-Link - COVR-C1203 Wireless Dual Band ruter
D-Link - COVR-C1203 Wireless Dual Band ruter
MP 25.800 din
Web cena
23.649 din
E-GREEN - UTP passive PoE adapter kit 0.15 m
E-GREEN - UTP passive PoE adapter kit 0.15 m
MP 450 din
Web cena
399 din
E-GREEN - UTP WALL kabl cat5e 305m
E-GREEN - UTP WALL kabl cat5e 305m
MP 6.150 din
Web cena
5.649 din
Modul RJ-45 CAT5e T568A/B spajanje bez alata
Modul RJ-45 CAT5e T568A/B spajanje bez alata
MP 200 din
Web cena
199 din
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl FO,DP,MM,LC/LC,50/125,OM2,10m,Oranž
Intellinet - LAN Intellinet patch kabl FO,DP,MM,LC/LC,50/125,OM2,10m,Oranž
MP 1.900 din
Web cena
1.649 din
Asus - RP-AC55 Wireless AC1200 Dual Band Extender
Asus - RP-AC55 Wireless AC1200 Dual Band Extender
MP 10.550 din
Web cena
9.699 din
Asus - RT-AC1200 Wireless AC1200 Dual Band ruter
Asus - RT-AC1200 Wireless AC1200 Dual Band ruter
MP 9.450 din
Web cena
8.649 din
D-Link - DHP-W611AV PowerLine AV 1000 Wireless Starter Kit
D-Link - DHP-W611AV PowerLine AV 1000 Wireless Starter Kit
MP 19.250 din
Web cena
17.649 din
D-Link - DHP-W311AV PowerLine AV 500 Wireless N Mini starter Kit
D-Link - DHP-W311AV PowerLine AV 500 Wireless N Mini starter Kit
MP 10.750 din
Web cena
9.899 din
HP - NET HP Aruba IAP-515 (RW) Instant 4x4 MIMO, JW811AR REMAN
HP - NET HP Aruba IAP-515 (RW) Instant 4x4 MIMO, JW811AR REMAN
MP 53.200 din
Web cena
48.749 din
D-Link - D-Link 4G LTE router DWR-953
D-Link - D-Link 4G LTE router DWR-953
MP 26.700 din
Web cena
24.499 din
Airpho AR-E200 300Mbps Wi-Fi Range Extender
Airpho AR-E200 300Mbps Wi-Fi Range Extender
MP 1.600 din
Web cena
1.499 din
Airpho AR-E400 AC1200 Wi-Fi Range Extender
Airpho AR-E400 AC1200 Wi-Fi Range Extender
MP 3.500 din
Web cena
3.199 din
Airpho AR-W400 AC1200 Dual-Band Wireless Router
Airpho AR-W400 AC1200 Dual-Band Wireless Router
MP 3.650 din
Web cena
3.349 din
Airpho AR-W200 N300 Wireless Router
Airpho AR-W200 N300 Wireless Router
MP 1.950 din
Web cena
1.799 din
Airpho AR-FS116 16-Port 10/100M Desktop Switch
Airpho AR-FS116 16-Port 10/100M Desktop Switch
MP 2.800 din
Web cena
2.549 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.