Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema

Prikaz

Planirate računarsku mrežu kod kuće ili na poslu? U ponudi imamo sve što Vam je potrebno: mrežne kartice, switch-evi, ruteri, access point, kablovi, mrežne kamere za video nadzor... Pristupačne cene!

MikroTik - Simple metallic mount for LHG series products (LHGmount)
MikroTik - Simple metallic mount for LHG series products (LHGmount)
MP 2.000 din
Web cena
1.799 din
MikroTik - QuickMOUNT extra (QME)
MikroTik - QuickMOUNT extra (QME)
MP 1.100 din
Web cena
999 din
MikroTik - QuickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)
MikroTik - QuickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)
MP 1.000 din
Web cena
949 din
MikroTik - QuickMOUNT PRO LDF (QMP-LDF)
MikroTik - QuickMOUNT PRO LDF (QMP-LDF)
MP 700 din
Web cena
599 din
MikroTik - RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module (S+RJ10)
MikroTik - RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module (S+RJ10)
MP 11.050 din
Web cena
10.099 din
MikroTik - SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm (S+85DLC03D)
MikroTik - SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm (S+85DLC03D)
MP 9.800 din
Web cena
8.999 din
MikroTik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m (XS+DA0003)
MikroTik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3m (XS+DA0003)
MP 6.050 din
Web cena
5.549 din
MikroTik - RJ45 SFP 10/100/1000M copper module (S-RJ01)
MikroTik - RJ45 SFP 10/100/1000M copper module (S-RJ01)
MP 4.900 din
Web cena
4.499 din
MikroTik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m (XS+DA0001)
MikroTik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m (XS+DA0001)
MP 4.500 din
Web cena
4.099 din
MikroTik - SFP module 1.25G SM 20km 1310nm (S-31DLC20D)
MikroTik - SFP module 1.25G SM 20km 1310nm (S-31DLC20D)
MP 4.050 din
Web cena
3.749 din
MikroTik - Chateau 5G with RouterOS L4 license (D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA)
MikroTik - Chateau 5G with RouterOS L4 license (D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA)
MP 91.650 din
Web cena
83.999 din
MikroTik - hAP ac lite (RouterOS L4) with tower case (RB952Ui-5ac2nD-TC)
MikroTik - hAP ac lite (RouterOS L4) with tower case (RB952Ui-5ac2nD-TC)
MP 9.900 din
Web cena
9.099 din
MikroTik - hAP lite (RouterOS L4) with tower case (RB941-2nD-TC)
MikroTik - hAP lite (RouterOS L4) with tower case (RB941-2nD-TC)
MP 4.300 din
Web cena
3.949 din
Switch Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W
Switch Aruba Instant On 1930 8G Class4 PoE 2SFP 124W
MP 39.550 din
Web cena
36.249 din
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
MP 4.600 din
Web cena
4.199 din
Asus - Bežični ruter ASUS TUF-AX3000 WiFi/AX3000/2402 Mbps/574 Mbps/USB3.1/4 antene
Asus - Bežični ruter ASUS TUF-AX3000 WiFi/AX3000/2402 Mbps/574 Mbps/USB3.1/4 antene
MP 17.450 din
Web cena
15.999 din
Asus - RT-AX86U Wireless AX5700 Dual-Band Gaming Router
Asus - RT-AX86U Wireless AX5700 Dual-Band Gaming Router
MP 37.350 din
Web cena
34.249 din
Asus - TUF-AX5400 Wireless Dual-Band Gaming Router
Asus - TUF-AX5400 Wireless Dual-Band Gaming Router
MP 21.700 din
Web cena
19.899 din
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat6 15m sivi
E-GREEN - Kabl UTP patch Cat6 15m sivi
MP 900 din
Web cena
799 din
TP-Link - Switch TP-LINK TL-SG1428PEGigabit/28-Port/Easy Smart/24-Port PoE+/
TP-Link - Switch TP-LINK TL-SG1428PEGigabit/28-Port/Easy Smart/24-Port PoE+/
MP 43.100 din
Web cena
39.499 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.