Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema / Mrežne karte, Adapteri

Prikaz

U ponudi imamo veliki izbor LAN i WiFi (PCI, PCI Express, USB) kartica i adaptera u slučaju ako planirate proširenje postojeće računarske mreže. Povoljne cene!

Intellinet - Intellinet KVM 4 portni switch
Intellinet - Intellinet KVM 4 portni switch
MP 9.100 din
Web cena
8.349 din
Intellinet - LAN Intellinet Media Converter,10/100B.TX-100B.FX(SC),MM,2km
Intellinet - LAN Intellinet Media Converter,10/100B.TX-100B.FX(SC),MM,2km
MP 5.800 din
Web cena
5.299 din
Intellinet - LAN Intellinet switch KVM 8 portni PS2/USB sa kablovima
Intellinet - LAN Intellinet switch KVM 8 portni PS2/USB sa kablovima
MP 35.750 din
Web cena
32.749 din
D-Link - KVM swtich D-Link DKVM-222
D-Link - KVM swtich D-Link DKVM-222
MP 5.100 din
Web cena
4.699 din
Allied Telesis - AT Media Converter AT-MC102XL-20
Allied Telesis - AT Media Converter AT-MC102XL-20
MP 12.450 din
Web cena
11.449 din
TP-Link - TP-LINK Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance
TP-Link - TP-LINK Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance
MP 2.350 din
Web cena
2.149 din
D-Link - DWA-582 Wireless AC1200  PCI Express karta
D-Link - DWA-582 Wireless AC1200 PCI Express karta
MP 5.700 din
Web cena
5.199 din
FAST ASIA - USB 2.0 mrežni adapter (sa kablom 10cm)
FAST ASIA - USB 2.0 mrežni adapter (sa kablom 10cm)
MP 850 din
Web cena
799 din
TP-Link - Wireless AC1300 High Power Dual Band USB Adapter, 867Mbps @5GHz 802.11ac, 400Mbps @2.4GHz 802.11b/g/n, WPS Button, 2x High Power 6 dBi Antenna
TP-Link - Wireless AC1300 High Power Dual Band USB Adapter, 867Mbps @5GHz 802.11ac, 400Mbps @2.4GHz 802.11b/g/n, WPS Button, 2x High Power 6 dBi Antenna
MP 4.450 din
Web cena
4.049 din
TP-Link - TP-Link TG-3468 Gigabit mrežna PCI Express kartica 10/100/1000Mb/s, Realtek RTL8168B čip
TP-Link - TP-Link TG-3468 Gigabit mrežna PCI Express kartica 10/100/1000Mb/s, Realtek RTL8168B čip
MP 1.450 din
Web cena
1.349 din
Asus - NET ASUS Mrežna kartica XG-C100C
Asus - NET ASUS Mrežna kartica XG-C100C
MP 13.150 din
Web cena
12.049 din
D-Link - DUB-E100 mrežni USB adapter
D-Link - DUB-E100 mrežni USB adapter
MP 3.300 din
Web cena
3.049 din
Asus - NET ASUS USB Wireless USB-AC54
Asus - NET ASUS USB Wireless USB-AC54
MP 5.650 din
Web cena
5.199 din
Asus - NET ASUS USB Wireless USB-AC53 nano
Asus - NET ASUS USB Wireless USB-AC53 nano
MP 6.900 din
Web cena
6.349 din
Intellinet - LAN Intellinet PoE (PoE+) Spliter 10/100Base-T/TX  5,7,9,12V
Intellinet - LAN Intellinet PoE (PoE+) Spliter 10/100Base-T/TX 5,7,9,12V
MP 7.100 din
Web cena
6.549 din
D-Link - D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor,  DPE-101GI
D-Link - D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor, DPE-101GI
MP 4.300 din
Web cena
3.949 din
DELL - Broadcom 5719 Quad Port 1GbE PCI Express karta (half-height)
DELL - Broadcom 5719 Quad Port 1GbE PCI Express karta (half-height)
MP 20.100 din
Web cena
18.449 din
DELL - Broadcom NetXtreme 5719 Quad Port 1GbE PCI Express
DELL - Broadcom NetXtreme 5719 Quad Port 1GbE PCI Express
MP 28.100 din
Web cena
25.799 din
DELL - Broadcom NetXtreme 5720 Quad Port 1GbE PCI Express Daughter Card
DELL - Broadcom NetXtreme 5720 Quad Port 1GbE PCI Express Daughter Card
MP 19.300 din
Web cena
17.699 din
TP-Link - TP-Link TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless 2.4GHz USB kartica+RP-SMA an. 4dBi
TP-Link - TP-Link TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless 2.4GHz USB kartica+RP-SMA an. 4dBi
MP 1.800 din
Web cena
1.649 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.