MSGW - MSG GAMER R7 a104 5700X/2x8GB/1TB/RTX5060Ti 16GB
| OS | Free DOS |
| CPU tip | AMD Ryzen™ 7 |
| CPU brand | AMD |
| CPU model | 5700X |
| CPU brzina [GHz] | 3,40 |
| L2 Cache | 4 MB |
| L3 Cache | 32 MB |
| Chipset | AMD B550 |
| Socket | AM4 |
| Količina memorije | 2x 8 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Takt memorije [MHz] | 3200 |
| Broj memorijskih slotova | 4 |
| Maksimalna količina memorije [ | 128 |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce |
| Model grafičke kartice | RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 |
| Tip diska | M.2 PCIe |
| Veličina diska [GB] | 1000 |
| Broj obrtaja diska | n/a |
| Optički uređaj | Nema |
| Zvučna kartica | 8-kanalna |
| Mrežna kartica - brzina [Mbit] | 1 Gbit/s |
| WLAN mreža | Ne |
| Slotovi za nadogradnju | 1x PCIe 4.0 x162x PCIe 3.0 x1 |
| Interni konektori | 4x SATA III1x M.2 Socket 3, 2242/2260/2280 (SATA & PCIe)1x M.2 Socket 3, 2242/2260/2280/22110 (SATA & PCIe |
| Stražnji panel | 1x PS/2 mouse/keyboard combo1x HDMI1x RJ452x USB 3.2 Gen 2 Type-A3x Display port3x Audio konektor4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Prednji panel | 1x USB 2.01x USB 3.2 Gen 1 Type-AAudio In/out |
| Kućište - veličina | Midi Tower |
| Napajanje [W] | 750 |
| 5,25` spoljni slot | 0 |
| 3,5` spoljni slot | 0 |
| 3,5` unutrašnji slot | 2 |
| Ladica za uređaje 2,5` interna | 2 |
| Miš | Ne |
| Tastatura | Ne |
| Zvučnici | Ne |
| Proizvođač | MSGW |
| Model | MSGW - MSG GAMER R7 a104 5700X/2x8GB/1TB/RTX5060Ti 16GB |
| Naziv i vrsta robe | Računarske konfiguracije |
| Uvoznik | Kimtec |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |