Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema / Ostalo

Prikaz

Dodatna oprema za vašu mrežu kao što su media konverteri, pametne utičnice, spoljašnje antene, kapice za RJ-45 konektore...

MikroTik - (RBGPOE) Gigabit PoE adapter
MikroTik - (RBGPOE) Gigabit PoE adapter
MP 950 din
Web cena
849 din
MikroTik - (QM-X) QuickMOUNT adapter za montažu
MikroTik - (QM-X) QuickMOUNT adapter za montažu
MP 450 din
Web cena
449 din
MikroTik - (LHGmount) nosač za LHG seriju, metalni
MikroTik - (LHGmount) nosač za LHG seriju, metalni
MP 2.000 din
Web cena
1.799 din
MikroTik - (QME) QuickMOUNT extra adapter za montažu
MikroTik - (QME) QuickMOUNT extra adapter za montažu
MP 1.100 din
Web cena
999 din
MikroTik - (QMP-LHG) QuickMOUNT PRO LHG nosač
MikroTik - (QMP-LHG) QuickMOUNT PRO LHG nosač
MP 1.000 din
Web cena
949 din
MikroTik - (QMP-LDF) QuickMOUNT PRO LDF adapter za montažu
MikroTik - (QMP-LDF) QuickMOUNT PRO LDF adapter za montažu
MP 700 din
Web cena
599 din
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter
MP 4.600 din
Web cena
4.199 din
SM220 SFP-T to 10/100/1000Mbps RJ45
SM220 SFP-T to 10/100/1000Mbps RJ45
MP 3.100 din
Web cena
2.849 din
SM100GMA-05 fiber optički 1.25Gb/s SFP modul
SM100GMA-05 fiber optički 1.25Gb/s SFP modul
MP 1.550 din
Web cena
1.449 din
PoE300 Gigabit PoE+ Injector adapter 60W
PoE300 Gigabit PoE+ Injector adapter 60W
MP 4.600 din
Web cena
4.199 din
Passive15 15.4W Passive PoE Injector
Passive15 15.4W Passive PoE Injector
MP 1.000 din
Web cena
899 din
FAST ASIA - Konektor RJ-10 4/4
FAST ASIA - Konektor RJ-10 4/4
MP 100 din
Web cena
99 din
MC220 Gigabit Ethernet Fiber konverter sa 1 SFP slotom
MC220 Gigabit Ethernet Fiber konverter sa 1 SFP slotom
MP 2.200 din
Web cena
1.999 din
TP-Link - Modul TP-LINK TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+/ T3700G-28TQ/T2700G-28TQ
TP-Link - Modul TP-LINK TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+/ T3700G-28TQ/T2700G-28TQ
MP 31.300 din
Web cena
28.699 din
Intellinet - Ventilation Unit 3-Fan za 19
Intellinet - Ventilation Unit 3-Fan za 19" Racks crni (712668)
MP 10.950 din
Web cena
9.999 din
Intellinet - Ventilation Unit 2-Fan za 19
Intellinet - Ventilation Unit 2-Fan za 19" Racks crni (712859)
MP 9.350 din
Web cena
8.549 din
Intellinet - Cat 5 Keystone Jack UTP beli
Intellinet - Cat 5 Keystone Jack UTP beli
MP 250 din
Web cena
199 din
TP-Link - Media konverter TP-LINK MC210CS Gigabit1000Mbps to 1000Mbps/single-mode SC fiber/domet do 15km
TP-Link - Media konverter TP-LINK MC210CS Gigabit1000Mbps to 1000Mbps/single-mode SC fiber/domet do 15km
MP 5.100 din
Web cena
4.649 din
E-GREEN - RJ-11 mrežni konektor 6/4
E-GREEN - RJ-11 mrežni konektor 6/4
MP 50 din
Web cena
49 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.