Korpa Korpa 0
Korpa
K-OFFICE Computer Shop

Mrežna oprema / Ostalo

Prikaz

Dodatna oprema za vašu mrežu kao što su media konverteri, pametne utičnice, spoljašnje antene, kapice za RJ-45 konektore...

DELL - 407-BCBN SFP+ SR Optic for all SFP+ ports
DELL - 407-BCBN SFP+ SR Optic for all SFP+ ports
MP 31.900 din
Web cena
29.249 din
Intellinet - 19
Intellinet - 19" Panel za grupisanje kablova (711074)
MP 1.150 din
Web cena
1.099 din
MikroTik - (WMK4011) Wall mount kit for RB4011 series
MikroTik - (WMK4011) Wall mount kit for RB4011 series
MP 1.250 din
Web cena
1.149 din
POE15 Gigabit PoE+ Outdoor Waterproof Extender
POE15 Gigabit PoE+ Outdoor Waterproof Extender
MP 3.750 din
Web cena
3.399 din
POE10 Gigabit PoE+ Extender
POE10 Gigabit PoE+ Extender
MP 2.500 din
Web cena
2.299 din
NOYAFA - NF-5330A Digitalni Multimetar
NOYAFA - NF-5330A Digitalni Multimetar
MP 4.390 din
Web cena
4.390 din
NOYAFA - NF-8508 TESTER OPTIKE I LAN
NOYAFA - NF-8508 TESTER OPTIKE I LAN
MP 16.990 din
Web cena
16.990 din
MikroTik - (RBGPOE) Gigabit PoE adapter
MikroTik - (RBGPOE) Gigabit PoE adapter
MP 800 din
Web cena
749 din
MikroTik - (QM-X) QuickMOUNT adapter za montažu
MikroTik - (QM-X) QuickMOUNT adapter za montažu
MP 100 din
Web cena
99 din
MikroTik - (LHGmount) nosač za LHG seriju, metalni
MikroTik - (LHGmount) nosač za LHG seriju, metalni
MP 450 din
Web cena
399 din
MikroTik - (QME) QuickMOUNT extra adapter za montažu
MikroTik - (QME) QuickMOUNT extra adapter za montažu
MP 450 din
Web cena
399 din
MikroTik - (QMP-LHG) QuickMOUNT PRO LHG nosač
MikroTik - (QMP-LHG) QuickMOUNT PRO LHG nosač
MP 250 din
Web cena
199 din
MikroTik - (QMP-LDF) QuickMOUNT PRO LDF adapter za montažu
MikroTik - (QMP-LDF) QuickMOUNT PRO LDF adapter za montažu
MP 250 din
Web cena
199 din
Access Point ARUBA AP-304 80211n,ac 2x2:2,3x3:3 MU-MIMO Dual Radio Antenna Connectors
Access Point ARUBA AP-304 80211n,ac 2x2:2,3x3:3 MU-MIMO Dual Radio Antenna Connectors
MP 27.000 din
Web cena
24.749 din
MC220 Gigabit Ethernet Fiber konverter sa 1 SFP slotom
MC220 Gigabit Ethernet Fiber konverter sa 1 SFP slotom
MP 1.250 din
Web cena
1.149 din
TP-Link - Modul TP-LINK TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+/ T3700G-28TQ/T2700G-28TQ
TP-Link - Modul TP-LINK TX432 10-Gigabit 2-Port SFP+/ T3700G-28TQ/T2700G-28TQ
MP 31.200 din
Web cena
28.599 din
TP-Link - Modul TP-LINK SFP modul Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface
TP-Link - Modul TP-LINK SFP modul Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface
MP 3.050 din
Web cena
2.799 din
TP-Link - Bežični ruter TP-LINK ARCHER MR200 Wi-Fi/AC750/433Mbps/300Mbps/4G LTE/SIM/1xWAN 3xLAN/2 antene
TP-Link - Bežični ruter TP-LINK ARCHER MR200 Wi-Fi/AC750/433Mbps/300Mbps/4G LTE/SIM/1xWAN 3xLAN/2 antene
MP 14.000 din
Web cena
12.849 din
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Više informacija klikom na dugme "Prikaži detalje".
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.