Dahua - P3B-PV 3MP Outdoor Full-color Active Deterrence Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera (IPC-P3BP-PV-0360B)
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2x 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Pan: 0° - 349°, 0°–15°, Tilt: -5° - 90° |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.880 x 1.620 (5M) |
| Frame rate | 640 × 360@(1 ~ 25/30fps), 2.880 × 1.620@(1 ~ 25/30fps) |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Snaga emitovanja | ≤20 dBm |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, Detekcija kućnog ljubimca, AI detekcija ljudi, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, Abnormal sound alarm, Auto Tracking, Dual 3K |
| Mreža | Bluetooth uparivanje |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ89mm × 125.7mm |
| Masa | 233g |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | Alarm Notifikacija - Šalje trenutno aktiviran pokret upozorenja na vaš mobilni telefon, Alarm Notification, Dual-lens sistem, Operativna temperatura -10°C do +45°C |
| Tip kućišta | Pan & Tilt |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - P3B-PV 3MP Outdoor Full-color Active Deterrence Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera (IPC-P3BP-PV-0360B) |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |