Dahua - P5AS-PV 5MP Outdoor Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Tilt: 0°–90°, Pan: 0° - 345°, 42° vertikalni, 92° dijagonalni, Rotacija: 0°–345°, 78° horizontalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.0007Lux/F1.6 (crno-beli), 0.007Lux/F1.6 (u boji), Warm Light osvetljenje 30m, Infra-crveno (IR) osvetljenje 30m |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 4.0mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.880 x 1.620, 640 x 360 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2.4GHz - 5GHz |
| Snaga emitovanja | ≤20 dBm 2.4GHz, ≤23 dBm 5GHz |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, Smart Dual Light, AI detekcija ljudi, AI detekcija vozila, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, Abnormal sound alarm, Auto Tracking, Two-way Talk, Zvučni i svetlosni alarmi, Red and blue light warning, Patrol Mode |
| Mreža | DMSS, Bluetooth uparivanje, ONVIF (Profile S&G&T), CGI, Smart PSS Lite, DSS |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 140.3mm x 125.4mm x 110mm |
| Masa | 400g |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP66 sertifikovano vodootporno kućište, Reset dugme, Plastika, Operativna temperatura -30°C do +55°C |
| Tip kućišta | Pan & Tilt |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - P5AS-PV 5MP Outdoor Fixed-focal Wi-Fi Pan & Tilt Network kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |