Dahua - SD3D216NB-GNY 2MP 16x IR WizSense Network PTZ kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Optički zum | 16x |
| Digitalni zum | 5x |
| Uglovi snimanja | Pan: 0°–360°, Tilt: –15° - +90°, Auto flip 180° |
| Osvetljenje | 0.005Lux/F1.6 (u boji), 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 5mm - 80mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6~F3.5 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Podržani video formati | H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+, H.264M |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, UDP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, DHCP, IP Filter, RTMP, TCP/IP, SSL |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Detekcija pokreta, 3D NR, Electronic Defog, Image Rotation, 2D NR |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), FTP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 240mm × Φ151.5mm |
| Masa | 1.5kg |
| Boja | Belo-crna |
| Tip kućišta | PTZ |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - SD3D216NB-GNY 2MP 16x IR WizSense Network PTZ kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |