Dahua - SD5A425GB-HNR 4MP 25× Starlight IR WizSense Network PTZ kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | WizSense |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Optički zum | 25x |
| Digitalni zum | 16x |
| Osvetljenje | 0.005Lux/F1.6 (u boji), 0.0005 Lux/F1.6 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 5mm~125mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6~F3.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080, 1.280 x 720, 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.560 x 1.440 (4M), 2.304 x 1.296 (3M), 2.048 x 1.536 (3M), 704 x 576/480, 1.920 × 960 |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Audio | |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723, G.729, G.722.1, MPEG2-Layer2 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, HTTPS, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, IGMP, SNMP, QoS, Bonjour, 802.1x, NFS, RTMP, UPnp, TCP/IP, SSL |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | 3D NR, 2D NR |
| Memorija | |
| RAM | 1GB |
| Interna | 4GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 512GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | IP67, IK10, TVS 6000 V, Zaštita od prenapona, Zaštita od prelaznog napona |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ190mm x 332mm |
| Masa | 4.7kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | PTZ |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | Dahua |
| Model | Dahua - SD5A425GB-HNR 4MP 25× Starlight IR WizSense Network PTZ kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |