Soundcore P40i TWS BT bubice sa mikrofonom ljubičaste
| Karakteristike | |
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 120dB |
| Impedansa | 14Ω ± 15% |
| Dimenzije drajvera | 11mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HFP (Hands-Free Profile), SBC, AAC, GAVDP (Generic Audio/Video Distribution Profile) |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Google Fast Pair, Multipoint |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | ANC (Active Noise Cancelling), BassUp tehnologija |
| Upravljanje | Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Kontole na dodir slušalica, Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 5 sati slušanja muzike |
| Ostalo | IPX5 otpornost na vodu, Bežično punjenje kutijice, 6 mikrofona |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | -42dB |
| Podržane tehnologije | AI Clear Calls |
| Odnos signal-šum | 63dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 60 sati, 2x 60mAh + 800mAh |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Ljubičasta |
| Masa | 57.7g |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje, Silikonski jastučići za uši (5 veličina) |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | Soundcore P40i TWS BT bubice sa mikrofonom ljubičaste |
| Naziv i vrsta robe | Periferije |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |