Soundcore Space 2 ANC BT slušalice crne
| Karakteristike | |
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 120dB |
| Impedansa | 16Ω |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 6.1 |
| Domet | Do 15m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Dual Connection |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, ANC (Active Noise Cancelling), Transparency režim rada, LDAC, AI Translation |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici, Soundcore aplikacija |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 5 minuta punjenja pruža i do 4 sata slušanja muzike, Wearing Detection, Nap Mode, One-Tap White Noise |
| Ostalo | Ergonomski dizajn, 3 mikrofona, Anka asistent |
| Mikrofon | |
| Podržane tehnologije | Active Noise Cancellation, Passive Noise Cancellation |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 70h, Vreme punjenja do 2 sata, Do 50 sati rada u ANC režimu |
| Tip | Punjiva baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 0.3m USB-C kabl za punjenje, 1.2m (3.5mm kabl) |
| Boja | Crna |
| Masa | 264g |
| Pakovanje | USB kabl tip C, 3.5mm audio kabl, Torbica za nošenje |
| Materijal | Plastika, Proteinska koža |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | Soundcore Space 2 ANC BT slušalice crne |
| Naziv i vrsta robe | Periferije |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |