T200 True Wireless Snowy White RMA2410 Bežične slušalice bele
| Karakteristike | |
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Frekventni opseg | 20Hz - 40kHz |
| Dimenzije drajvera | 12.4mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Bluetooth profili | SBC, AAC, LDAC |
| Domet | Do 10m |
| Priključci | USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Dual Device Connection 2.0 |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, True Wireless Stereo (TWS), ANC (Active Noise Cancelling), Ultra Low Latency |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje - 10 minuta punjenja pruža i do 5 sati slušanja muzike |
| Ostalo | IP55, 3D audio, Dynamic Audio |
| Mikrofon | |
| Osetljivost | -38dB ± 1dB |
| Podržane tehnologije | SNC |
| Baterija | |
| Autonomija | Vreme punjenja do 2 sata, Do 50 sati (sa kućištem), Do 8 sati rada u ANC režimu, Kapacitet kućišta 530 mAh, Kapacitet slučalica 58mAh (do 10h slušanja) |
| Tip | Punjiva baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Masa | 37.8g (kućište) / 4.4g jedna slušalica |
| Pakovanje | Silikonski jastučići za uši (6 veličina) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | |
| Model | T200 True Wireless Snowy White RMA2410 Bežične slušalice bele |
| Naziv i vrsta robe | Periferije |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |