TP-Link - Tapo C200 Wi-Fi 2mpx kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | Progressive CMOS |
| Uglovi snimanja | 88.3°×75.2°×40.8° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 850nm IR osvetljenje |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 4mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p) |
| Frame rate | 15/30fps |
| Podržani video formati | H.264 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Žična mreža | |
| Protokoli | TCP, UDP, ICMP, HTTPS, NTP, DNS, DHCP, TCP/IP |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b/g/n, 2.4GHz |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Detekcija pokreta, WDR, 3D DNR, AI detekcija ljudi, Dan/noć (ICR), Night Vision, AI algoritam za poništavanje buke, Amazon Alexa / Google Assistant, Praćenje beba u realnom vremenu, 360° panoramsko praćenje, Live View, Activity Zones, Two-Way Audio |
| Mreža | ONVIF, Cloud, RTSP, Tapo Care Services |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 512GB) |
| Zaštita | |
| WPA | PSK |
| WPA2 | PSK |
| AES | Da |
| Ostalo | On-Device Machine Learning |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 117.7mm x 86.8mm x 85.4mm |
| Masa | 190g |
| Boja | Bela |
| Napomena | Reset dugme, Operativna temperatura 0°C do +40°C |
| Tip kućišta | Pan & Tilt |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | TP-Link |
| Model | TP-Link - Tapo C200 Wi-Fi 2mpx kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |