TP-Link - VIGI C440-W WiFi Full-Colour IR30m Dom kamera
| Senzor | |
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | Progressive CMOS |
| Uglovi snimanja | 80° horizontalni, 43.2° vertikalni, 94.2° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR LED, 0 Lux white Light on, Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 30m, White LED osvetljenje 30m |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 4mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2560 x 1440 |
| Frame rate | 1 ~ 20/25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps, RJ-45 |
| Protokoli | UDP, RTSP, HTTP, HTTPS, NTP, DNS, DHCP, UPnP, TCP/IP, SSL, TLS, ONVIF |
| Bežična mreža | |
| Standard | 2.4GHz |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, BLC, HLC, Detekcija pokreta, Smart IR, 3D DNR, Mirror, Line-Crossing Detection, Intrusion detection, People Detection |
| Mreža | VIGI App |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 123 × 123 × 84 mm |
| Masa | 240g |
| Boja | Bela |
| Napomena | Operativna temperatura -30°C do +60°C, 12 VDC |
| Tip kućišta | Turret |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Proizvođač | TP-Link |
| Model | TP-Link - VIGI C440-W WiFi Full-Colour IR30m Dom kamera |
| Naziv i vrsta robe | Sigurnosna oprema |
| Uvoznik | Ewe |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |