Lenovo - Yoga 7 2-in-1 14AGP11 (Seashell, Aluminium) Ryzen AI 7 445 6C 4.6GHz/14M 32GB 1TB-NVMe 14.0`` WUXGA (1920x1200) OLED 400n DolbyVision Glass Yoga-Pen Touch Cam-5MP Radeon 840M WiFi7 BT5.4 Backlite 70Wh 1.38kg DOS +Sleeve NO PWR ADT 3YW
| Grafička kartica | Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics |
| RAM memorija | 32GB Soldered; LPDDR5x-7467; |
| Ekran | 14.0``; Glare; 10-point Multi-touch; Dolby Vision; 400nits; Lenovo® Yoga® Pen; 14`` 2.8K (2880x1800) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 1000, 120Hz VRR; |
| Model procesora | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Notebook serija | Yoga 7 14 |
| OS | No OS |
| SSD/HDD | 1TB |
| RAM. | 32 GB |
| Ekran. | 14`` |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Tip grafičke kartice | Integrisana |
| Tip procesora | AMD Ryzen 7 |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_7_2_in_1_14AKP10?M=83JR0034YA |
| Ostalo | Keyboard Backlit, Slovenian, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP), MIL-STD-810H military test passed |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Seashell, Aluminium |
| Masa | 1.38 kg |
| Baterija | Integrated 70Wh |
| Front kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Konektori i dodaci | MicroSD Multi-media Card Reader; 2-in-1 audio jack (headphone and mic); Firmware TPM 2.0; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; |
| Mreža | Bluetooth 5.4; Wi-Fi® 7, 802.11be; |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - Yoga 7 2-in-1 14AGP11 (Seashell, Aluminium) Ryzen AI 7 445 6C 4.6GHz/14M 32GB 1TB-NVMe 14.0`` WUXGA (1920x1200) OLED 400n DolbyVision Glass Yoga-Pen Touch Cam-5MP Radeon 840M WiFi7 BT5.4 Backlite 70Wh 1.38kg DOS +Sleeve NO PWR ADT 3YW |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |