Lenovo - Yoga 7 2-in-1 14ILL10 (Luna Grey, Aluminium) Ultra 5 226V 8-Core 4.5GHz/8M 16GB 512GB-NVMe 14.0`` WUXGA (1920x1200) OLED 600n Glass YogaPen Touch 5Mp Arc Graphics 140V WiFi7 A/X Backlite BT5.4 TB.4 70Wh DOS 1.38kg Sleeve NO PWR ADP 3YW
| Grafička kartica | Integrated Intel® Arc™ Graphics 130V |
| Ekran | 14.0``; WUXGA (1920x1200); 10-point Multi-touch; Dolby Vision; Glass; OLED; 100% DCI-P3; Low Blue Light; TÜV Low Blue Light; Glossy / Anti-fingerprint; Lenovo® Yoga® Pen; 60Hz; DisplayHDR™ True Black 500; |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB |
| Notebook serija | Yoga 7 14 |
| OS | Free DOS |
| Ekran. | 14`` |
| SSD/HDD | 512 GB |
| RAM. | 16 GB |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Tip grafičke kartice | Integrisana |
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_7_2_in_1_14ILL10?M=83JQ00E7YA |
| Ostalo | Keyboard Backlit, Slovenian, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), MIL-STD-810H military test passed |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Luna Grey, Aluminium |
| Masa | 1.38 kg |
| Baterija | Integrated 70Wh |
| Front kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| Konektori i dodaci | MicroSD Multi-media Card Reader; 2-in-1 audio jack (headphone and mic); 1x HDMI 1.4b; Firmware TPM 2.0; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; |
| Mreža | Bluetooth 5.4; Wi-Fi® 7, 802.11be; |
| Hard disk / ugrađena memorija | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| RAM memorija | 16GB Soldered; LPDDR5x-8533; |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - Yoga 7 2-in-1 14ILL10 (Luna Grey, Aluminium) Ultra 5 226V 8-Core 4.5GHz/8M 16GB 512GB-NVMe 14.0`` WUXGA (1920x1200) OLED 600n Glass YogaPen Touch 5Mp Arc Graphics 140V WiFi7 A/X Backlite BT5.4 TB.4 70Wh DOS 1.38kg Sleeve NO PWR ADP 3YW |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |