Lenovo - Yoga 7 2-in-1 14ILL10 (Luna Grey, Aluminium) Ultra 7 258V 8-Core 4.8GHz/12M 32GB 1TB-NVMe 14.0`` 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100n120Hz Glass Pen Touch 5MP Arc Graphics 140V WiFi7 A/X Backlite BT5.4 TB.4 71Wh DOS 1.38kg +Sleeve - NO PWR ADP 3YW
| Link ka sajtu proizvođača | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_7_2_in_1_14ILL10?M=83JQ00EEYA |
| Ostalo | Keyboard Backlit, Slovenian, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), MIL-STD-810H military test passed |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Boja | Luna Grey, Aluminium |
| Masa | 1.38 kg |
| Baterija | Integrated 70Wh |
| Front kamera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| RAM memorija | 32GB Soldered; LPDDR5x-8533; |
| Ekran | 14.0``; 10-point Multi-touch; 120Hz; Dolby Vision; 500nits; Glass; 2.8K (2880x1800); OLED; 100% DCI-P3; Low Blue Light; TÜV Low Blue Light; Glossy / Anti-fingerprint; DisplayHDR™ 1000; Lenovo® Yoga® Pen; |
| Konektori i dodaci | MicroSD Multi-media Card Reader; 2-in-1 audio jack (headphone and mic); 1x HDMI 1.4b; Firmware TPM 2.0; 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; |
| Mreža | Bluetooth 5.4; Wi-Fi® 7, 802.11be; |
| Model procesora | Intel® Core™ Ultra 7 258V (up to 4.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) |
| Notebook serija | Yoga 7 14 |
| Hard disk / ugrađena memorija | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Grafička kartica | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| OS | Free DOS |
| Ekran. | 14`` |
| SSD/HDD | 1TB |
| RAM. | 32 GB |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Tip grafičke kartice | Integrisana |
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Proizvođač | Lenovo |
| Model | Lenovo - Yoga 7 2-in-1 14ILL10 (Luna Grey, Aluminium) Ultra 7 258V 8-Core 4.8GHz/12M 32GB 1TB-NVMe 14.0`` 2.8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 1100n120Hz Glass Pen Touch 5MP Arc Graphics 140V WiFi7 A/X Backlite BT5.4 TB.4 71Wh DOS 1.38kg +Sleeve - NO PWR ADP 3YW |
| Naziv i vrsta robe | Notebook, Laptop,Tablet |
| Uvoznik | PIN |
| Rok trajanja | Neograničen |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |